Teatr SP9 Sopot

Projekt dofinansowany ze środków programu
Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2018

Logo Logo Logo
 • Warsztaty choreograficzne.

  U nas pracowity tydzień. Ćwiczyliśmy głos, czas więc się trochę poruszać. Zaczęliśmy od rozgrzewki i ćwiczeń relaksacyjnych. Pani choreograf pokazała uczyła nas ruszać się w rytm muzyki (a nie jest to jak się nam wydawało, takie proste). Były też ćwiczenia akrobatyczne, elementy baletu i tańca współczesnego. Przedstawialiśmy rożne scenki stosując metodę pantomimy. Już nie możemy doczekać się kiedy wykorzystamy zdobytą wiedzę w praktyce.

  czytaj dalej
 • Warsztaty z emisji głosu

  Było pracowicie, było wesoło.......Jesteśmy już po warsztatach z emisji głosu, na których ćwiczyliśmy nasze głosy. Były ćwiczenia z dykcji, wymowy i śpiewu. Uczyliśmy się właściwego sposobu oddychania (jak się okazało większość z nas podczas śpiewu czy recytacji oddycha gardłem, a nie używa przepony). Otrzymaliśmy wiele cennych wskazówek, które będziemy wykorzystywać podczas naszych spotkań.

  czytaj dalej
 • Pierwsze spotkanie

  Nowy roku już od jakiegoś czasu trwa, więc i my zaczynamy swoją działalność. Nasz szkolny teatrzyk miał już swoje pierwsze spotkanie. Mamy wiele pomysłów i mamy nadzieję, że uda nam się je wszystkie zrealizować.

  czytaj dalej

Projekt dofinansowany ze środków programu
Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2018

Logo